domy - wille - rezydencje - dwory - posiadłości - pałace - zamki

Do sprzedania dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym w gm. Olszyna k/Leśnej o powierzchni użytkowej 200m2 wraz z działką rekreacyjną o pow. 50 arów. Działka jest zalesiona przez piękne drzewa świerkowe, o wysokości 12 m, brzozy i lipy.
Na parterze domu mieści się hol(ponad 30 m? ), mniejszy pokój zaaranżowany jako gabinet (12 m? ), kotłownia (6 m? ) i łazienka. Wysokie poddasze można zaadaptować na potrzeby nabywcy. Jest możliwość wydzielenia tam czterech pokoi i łazienki.
W bryle budynku znajduje się garaż.

Nieruchomość powstała w miejscu, gdzie kiedyś stał dom. Została wylana betonowa posadzka na parterze i poddaszu. Pod posadzką poprowadzona instalacja sanitarna, wszystkie rury wyprowadzone. Położona nowa więźba dachowa, oszalowana deskami i przykryta papą. Wybudowane są trzy kominy przewidziane do kominka w salonie, kotłowni i łazienki. Jest zgoda architekta na dokonywanie zmian w budynku.
Na działce są dostępne takie media jak: prąd (2m od budynku słup elektryczny) i woda (8m od budynku jest studzienka).
Dobry dojazd do posesji, teren niezalewowy. Niski podatek od gruntu, około 60zł rocznie.

OKOLICA
Atrakcyjne położenie na wzgórzu w sąsiedztwie Zalewu Leśniańskiego (ok. 200m) oraz w pobliżu (2km) Zamku Czocha (Leśna) stanowi atrakcję dla turystów. Bożkowice są wspaniałe zarówno dla osób poszukujących wyciszenia, jak i dla miłośników aktywnego spędzania czasu. W okolicy znajdują się liczne jeziorka oraz zalew. Jest to idealne miejsce dla wielbicieli sportów wodnych. Poza pasjonatami wody odnajdują się tu również osoby kochające góry. Te zaciszna miejscowość położona jest w Górach Izerskich. Miejsce to może stanowić idealną bazę wypadową zarówno dla miejscowych, jak i dla turystów z kraju i z zagranicy. Dogodny dojazd drogą asfaltową z kierunków: Leśna, Lubań Śl., Olszyna.

Idealny dom, który jest dobrą inwestycją na hotelik, pensjonat bądź gospodarstwo agroturystyczne lub dom dla koneserów pięknych krajobrazów. Z posesji jest widok na Zalew Leśniański. W odległości 100 m od nieruchomości znajduje się piękne jezioro. Wspaniała okolica, świeże, czyste powietrze.
Cena ofertowa 170 000 zł do rozsądnych negocjacji. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację!

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji,
zalecamy ich osobistą weryfikację.

Powierzchnia użytkowej: 200 m2
Powierzchnia działki: 5000 m2
Cena: 170.000 PLN
Numer oferty SD014-12329
Tel.: 71 337 84 05
Tel. kom.: 513 153 388

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00