domy - wille - rezydencje - dwory - posiadłości - pałace - zamki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 250 m2, na zadbanym osiedlu domów jednorodzinnych, w cichym i spokojnym miejscu, luksusowo wykończony. Bardzo funkcjonalny dom położony tuż przy południowych granicach Wrocławia (Krzyki-Klecina). Usytuowany jest na ogrodzonej działce o powierzchni 386 m2. Dom jest czterokondygnacyjny – przyziemie, parter, piętro oraz poddasze użytkowe pełniące funkcje samodzielnego mieszkania trzypokojowego dodatkowo z antresolą.
W Przyziemiu znajdującym się na poziomie ulicy ( nie jest wkopane w ziemię) znajduje się: biuro, pralnia, pomieszczenia gospodarcze, garaż oraz taras . Wejście do domu po granitowych schodach na wysokość piętra. Część dzienna domu – otwarta przestrzeń z wyraźnie zaznaczoną częścią kuchenną, jadalną oraz wypoczynkową z kominkiem wykonanym z piaskowca i wyjściem na taras. Kuchnia w zabudowie ze zmywarką, kuchenką elektryczną z okapem .
Piętro: Trzy pokoje w tym dwa z wyjściem na balkony, pokój kąpielowy w glazurze, wyposażony w wannę narożną, toaletę oraz dwie umywalki. Wewnątrz schody wylewane z betonu i wykończone dębowymi deskami.
Na podłogach płytki i deski podłogowe. Okna drewniane ” Urzędowski”. Dom jest ogrzewany gazem z dwufunkcyjnego pieca Beretta. Wejście na posesje zabezpieczone bramką z domofonem .
W domu znajduje się jeszcze spora piwnica.
Ogród na tyłach domu bardzo ładnie zagospodarowany z licznymi nasadzeniami ozdobnymi, trawą i oczkiem wodnym. Oprócz garażu z kanałem najazdowym przed domem dodatkowe miejsce parkingowe z bramą z wjazdową.
Okolica nowych domów jednorodzinnych, sklepy osiedlowe, blisko centra handlowe, autostrada, kościół, dobra komunikacja z centrum miasta.

Cena: 890 000 zł

Oferta nr: 010-2441

Tel.: 71 337 84 05

Kom.: 505 997 855

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00