domy - wille - rezydencje - dwory - posiadłości - pałace - zamki

 

 

Na sprzedaż nowy dom w stylu rezydencjalnym, położony w południowej części Wrocławia z działką 1161 m2. Duży dom jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem, bez podpiwniczenia, kryty dachem wielospadowym ze stanowiącym integralną część budynku garażem dwustanowiskowym. Z nieruchomością sąsiadują nowe domy, do których jest wspólna wewnętrzna droga (udział w drodze). Powierzchnia parteru to 113,60 m2+ garaż o powierzchni 31,10 m2. Na ten metraż składa się salon z wyjściem na taras, pokój kominkowy, kuchnia umeblowana z wyspą połączona z jadalnią, łazienka z kabiną prysznicową, kotłownia i hall. Na piętrze powierzchnia wynosi 131 m2, w skład której wchodzi 5 sypialni -w tym jedna z pokojem kąpielowym, gdzie jest przyłącze na kominek do wykończenia i z wyjściem na taras, z 2 sypialni wyjście na balkon, druga łazienka. Dom zbudowany jest z porotherm docieplony. Okna PCV. Podłogi na parterze z granitu i marmuru, oprócz kuchni z jadalnią i łazienki gdzie są płytki. Na piętro prowadzą schody marmurowe, na podłogach w sypialniach i łazience są płytki. Na wszystkich powierzchniach zainstalowano ogrzewanie podłogowe, które zasilane jest pompą ciepła z systemem chłodzącym. Na posesji znajduje się ekologiczna oczyszczalnia ścieków.

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA: kupujący NIE PŁACI PROWIZJI! Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający.

Klientom zainteresowanym zapewniamy bezpłatną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w
rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji,
zalecamy ich osobistą weryfikację.

Cena: 1 800.000 PLN
Numer oferty SD014-15174
Tel.: 71 337 84 11
Tel. kom.: 603 779 141

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00