domy - wille - rezydencje - dwory - posiadłości - pałace - zamki

Do sprzedania atrakcyjny, dwukondygnacyjny dom, o powierzchni 168 m2, w stanie surowym zamkniętym, na osiedlu nowych domów jednorodzinnych w gminie Oława, pomiędzy Wrocławiem a Oławą.

Dom zbudowany jest z wysokiej klasy materiałów: pustak ceramiczny Porotherm, ceramiczna dachówka Braas, okna PCV, zewnętrzne drzwi antywłamaniowe. Dach jest całkowicie wykończony z zewnątrz, dom jest ocieplony, zamontowane są też drzwi garażowe, parapety zewnętrzne, położony jest tynk strukturalny, pasek klinkierowy wokół domu oraz kominów, podbitka jest pomalowana i zakonserwowana. Wszystkie media są przy działce( woda i prąd, skrzynka elektryczna przy działce), gaz będzie doprowadzony do działki na koszt gazowni. Gmina jest w trakcie doprowadzania kanalizacji do całej okolicy, ma być ukończona w tym roku. Na parterze salon, kuchnia, łazienka i pomieszczenie gospodarcze, na piętrze 3 pokoje, łazienka, garderoba. Dom jest na gwarancji.

W okolicy pełna infrastruktura: szkoła podstawowa z przedszkolem, przychodnia, biblioteka, apteka, sklepy, puby, kort tenisowy, boisko piłkarskie, oraz oddana w 2008 nowoczesna hala sportowa. Teren niezalewowy.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji,
zalecamy ich osobistą weryfikację.

Powierzchnia całkowita: 168 m2
Cena/m2: 2083 PLN
Cena: 350 000 PLN
Numer oferty SD14-14329

Tel.: 71 337 8415
Tel. kom.: 695094469

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00