domy - wille - rezydencje - dwory - posiadłości - pałace - zamki

Okazja !!! Nowa cena 319 000 złotych, lub zamiana na mieszkanie dwu trzy pokojowe.
Dom wolno stojący jednorodzinny, dwukondygnacyjny (parter+ poddasze użytkowe)w stanie surowym zamkniętym położony na działce o pow. 1002 m2. W budynku znajdują się następujące pomieszczenia:
NA PARTERZE:sień, hol, łazienka, kuchnia, salon, gabinet,
NA PIĘTRZE: hol, łazienka, 3 pokoje w tym jeden z garderobą.
Działka ogrodzona, brak tylko bramy wjazdowej.
INFORMACJE DODATKOWE
Budynek wykonano wg. indywidualnego projektu, dzięki czemu maksymalnie wykorzystano powierzchnię wewnątrz budynku. W budynku są okna plastikowe z zewnętrznymi żaluzjami. Strop jest drewniany zabudowany. Dach pokryto dachówką ceramiczną. Instalacja elektryczna jest rozprowadzona pod tynkami wapiennymi, zaprojektowany jako pasywny dom, mury mają 42 cm. bez ocieplenia. Na działce jest zaprojektowane szambo, ale będzie możliwość podłączenia do kanalizacji. Przyłącza do wody znajdują się w drodze, gdzie będzie kanalizacja. Dodatkowo na działce znajduje się funkcjonująca studnia głębinowa. W budynku zaprojektowane jest ogrzewanie gazowe dodatkowo wspomagane przez kominek.
OKOLICA
Wieś położona jest zaledwie 15 km. od granic Wrocławia, dojazd do Rynku jak nie ma ruchu zajmuje 15 minut. W sąsiedztwie zlokalizowane są domy jednorodzinne. W Marcinkowicach znajdują się różnego rodzaju usługi, m.in. Kościół, szkoła, przychodnia zdrowia, biblioteka publiczna, apteka, działa także kilka sklepów spożywczo-przemysłowych, w tym jeden samoobsługowy oraz dwa puby.
Na terenie wsi urządzono plac zabaw, kort tenisowy, boisko piłkarskie oraz nowoczesna hala sportowa.
ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!!!

0ferta nr: 014-1459

Cena: 319 000 zł

Tel.: 71 337 84 05

kom. : 505 997 855

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00