domy - wille - rezydencje - dwory - posiadłości - pałace - zamki

1 (Large)Dom w Wilkszynie o powierzchni użytkowej 143 m2, parterowy z poddaszem użytkowym, usytuowany na działce pow. 900 m2; na działce wysiana wysokiej jakości trawa.
Dom wybudowany z pustaków ceramicznych, stropy Terriva, ocieplenie wełna mineralna 15cm ściany i 20cm dach. Wszystkie okna antywłamaniowe P2 w kolorze złoty dąb, parapety marmurowe, w łazience oraz w przedpokoju ogrzewanie podłogowe, przy wszystkich oknach tarasowych ogrzewanie kanałowe. Drzwi wejściowe antywłamaniowe drewniane. Wykonane gładzie gipsowe, rozprowadzone są wszystkie instalacje, do zrobienia pozostają tylko prace wykończeniowe. Wszelkie odbiory zrobione. Do salonu przynależy 20m2 taras.

Media: woda, gaz, prąd, szambo; kanalizacja. Grafitowa dachówka betonowa.
Przygotowana instalacja CO pod kominek w salonie oraz pod solary.

Dom bardzo jasny (w salonie okna na 3 strony świata), przestronny. Działka ogrodzona, ogrodzenie z cegły klinkierowej oraz przęseł metalowych ocynkowanych i malowanych proszkowo z bramą przesuwną.
Dom wybudowany z najlepszych materiałów, z dbałością o szczegóły.

W miejscowości znajduje się sklep, kawiarnia, restauracja, stacja benzynowa, kościół. Do dyspozycji mieszkańców jest również teren sportowy – boiska oraz duży plac zabaw wybudowane w ramach Orlik 2012.
Wilkszyn znajduje się tuż za granicą Wrocławia, dobry dojazd do wszystkich części miasta gwarantuje niedaleko przebiegająca obwodnica, obecnie rozpoczyna się budowa obwodnicy Leśnicy, co również pozwoli na alternatywny szybki dojazd do miasta. Miejscowość spokojna, dom położony w sąsiedztwie nowych zabudowań, mili i pomocni sąsiedzi.

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA: kupujący NIE PŁACI PROWIZJI! Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Cena: 580 000 PLN
Numer oferty SD014-15521
Tel.: 71 337 84 15
Tel. kom.: 503 507 379

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00